PL EN JA

Aktualności

12 lutego 2024

Supermarket Trade Show 2024

Już niespełna tydzień dzieli nas od Supermarket Trade Show 2024. Delegacja sześciu polskich eksporterów mięsa wołowego oraz przedstawiciele Unii Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego (UPEMI) po raz kolejny udadzą się do Japonii, aby podczas 58. edycji targów promować wysokiej jakości mięso wołowe pochodzące z Unii Europejskiej.

Targi odbędą się w dniach 14-16 lutego w Makuhari Messe w Chibie. Dzięki udziałowi w targach delegacja zapozna się z potrzebami międzynarodowych odbiorców, a klienci z rynku azjatyckiego będą mieli okazję poznać restrykcyjne standardy produkcji mięsa wołowego, które obowiązują w Unii Europejskiej. Eksporterzy przybliżą potencjalnym kontrahentom wymogi transparentności łańcucha produkcji oraz zasady nadzoru nad hodowlami krów, które gwarantują, że odbiorcy zawsze otrzymują produkty wysokojakościowe.

Podczas wydarzenia zaprezentowany zostanie wybór specjalistycznych produktów rolno-spożywczych pochodzących z 13 krajów na całym świecie. W targach weźmie udział łącznie ponad 2000 firm i organizacji wystawiających się na ponad 3000 stoisk.

UPEMI jest wiodąca, polską organizacją branżową reprezentującą wszystkich uczestników sektora produkcji mięsa i jego przetworów. Działając w nowoczesny sposób od 2005 roku, dumnie reprezentuje interesy branży. Wierzymy, że nadchodzące targi będą nie tylko szerzyły wiedzę o wysokiej jakości, unijnym mięsie w Japonii, ale również zaowocują w liczne międzynarodowe współprace.