PL EN JA

Aktualności

17 lipca 2023

Udział europejskich eksporterów w targach HKTDC Food Expo 2023

Z dumą ogłaszamy uczestnictwo eksporterów wołowiny z Europy w międzynarodowych targach żywności HKTDC Food Expo, które odbędą się w dniach 17-21 sierpnia w Hong Kong Convention and Exhibition Centre w Hongkongu. Udział europejskich producentów w wydarzeniu stanowi część kampanii „European Beef on Asian Markets”.

Targi te są jednym z największych wydarzeń branży spożywczej w Azji, przyciągającym zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych wystawców oraz konsumentów. Na targach HKTDC Food Expo prezentowane są wszelkiego rodzaju produkty spożywcze. Ponadto wydarzenie oferuje liczne seminaria, prezentacje i pokazy kulinarne, które dostarczają cennej branżowej wiedzy i inspiracji.

Serdecznie zapraszamy Państwa na stoisko kampanii „European Beef on Asian Markets”, gdzie będą mieli Państwo okazję do bezpośredniego spotkania z europejskimi eksporterami, którzy z przyjemnością podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w branży spożywczej. Spotkanie B2B to jednocześnie wyjątkowa sposobność do omówienia szczegółów dotyczących produktów, warunków handlowych oraz możliwości współpracy. Nasi eksperci są przygotowani, by odpowiedzieć na wszelkie pytania i przedyskutować korzyści wynikające z importu europejskiej wołowiny.

Jeśli są Państwo zainteresowani zaaranżowaniem spotkania B2B, zachęcamy do kontaktu pod adresem: b2b@beeffrompoland.pl

Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Państwem na stoisku nr 5C-C10 w Hali 5C w godz. 10:00-18:00.